Kaune atidarytas naujasis pabėgimo kambarys "Tamplierių paslaptis"

Po pusės metų pertraukos, pabėgimo kambarys "Bėglys" kauniečiams ir miesto svečiams pristato naująjį mistikos ir originalių galvosūkių kupiną kambarį "Tamplierių paslaptis".  Naujasis kambarys įsikūrė pačioje Kauno miesto širdyje, Rotušės a. 23, senove alsuojančiuose Kauno Senamiesčio rūsiuose. Tai ne pirmas "Bėglys" projektas, ankščiau buvo galima išmėginti kambarius kurie buvo įkurdinti Ryšių istorijos muziejuje.

Prie naujausio kambario "Tamplierių paslaptis" buvo dirbama daugiau nei pusę metų. Didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik galvosūkiams ir detaliam istorijos perteikimui, bet ir kambario atmosferai. Tai tikriausiai pirmasis pasaulyje pabėgimo kambarys kurio garso takeliui buvo skiriamas toks didelis dėmesys. Daugiau nei valandos trukmės muzika buvo kuriamaa Didžiojoje Britanijoje įsikūrusių profesionalių garso režisierių komandos "Oro audio". (www.oroaudio.com)

Naujajame kambaryje Jūsų komandos laukia nepaprasta užduotis. Jūs turėsite žengti per laiko vartus ir persiklti į 1817 metus, paslaptingąją, baisios audros drąskomą "Apple tree" užeigą. Jūs privalėsite Išsiaiškinti kur buvo paslėpti tamplierių lobiai ir saugiai grįžti atgal laikrodžiui nespėjus suskaičiuoti iki 60 min. Jeigu nespėsite to padaryti, praūžusi audra jus sulygins su žeme.

Žaidimo kaina iki 6 asmenų komandai: 50 eurų (2-6 žaidėjai)
 +10 eur už kiekvieną papildomą žaidėją

Daugiau informacijos rasite www.beglys.lt arba ww.fb.com/Beglyslt