Naujienos

Praeitais metais atsisveikinę su festivaliu „Senamiesčio žiogas“, šį sezoną „Idėjų garažas“ grįžta su koncertais po atviru dangumi šalia ramiai tekančio Nemuno, „Combo“ vasaros terasoje.
Kurkime nuostabius ir įsimintinus vasaros muzikinius prisiminus drauge :)

Po pusės metų pertraukos, pabėgimo kambarys "Bėglys" kauniečiams ir miesto svečiams pristato naująjį mistikos ir originalių galvosūkių kupiną kambarį "Tamplierių paslaptis".  Naujasis kambarys įsikūrė pačioje Kauno miesto širdyje, Rotušės a. 23, senove alsuojančiuose Kauno Senamiesčio rūsiuose.

Du žinomi dainų autoriai ir atlikėjai, trys gitaros. Seni bendražygiai Domantas Razauskas ir Darius Žvirblis jau yra koncertavę kartu vienoje scenoje, tačiau tai, ką jie sugalvojo dabar - nauja.

Sausio 7 d. Žalgirio arenos Bosca amfiteatre įvyks šventinis Vytauto V. Ladsbergio autorinis vakaras, kurio metu atlikėjas pristatys naują programą "Pasakojimai apie namus".

Klausytojų laukia: dainos, trumpi filmai, pasakojimai, rudnosiukizmai, pasakos, eilėraščiai, pokalbiai...

Šią vasarą įvyks paskutiniai festivalio "Senamiesčio Žiogas" koncertai: liepos 21 d. ir rugpjūčio 18 d., kurie pabaigs dešimtmetį trukusią muzikinę Žiogo kelionę Kauno senamiestyje.

Tik ką su trenksmu Knygų mugėje pristatę savo naujausią albumą "Tarp juodų ir baltų debesų" Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis balandžio 9 d. sugrįžta į Kauną parodyti šiek tiek kitą savo kūrybos pusę.

2016 m. balandžio 22 d., 19 val. kviečiame į autorinį Jurgos Šeduikytės koncertą Kaune, Renginių oazėje.

Dėl rimtų asmeninių priežasčių Kostas Smoriginas koncerte dėja dalyvauti negalės, jį pakeis Olegas Ditkovskis. Atsiprašome už nepatogumus!

Įsigyk festivalio „Senamiesčio žiogas" abonementą ir vienas festivalio renginys tau nieko nekainuos!